#پیام_تبریک

بار الها! دلهایمان را چنان در زلال رحمت بیکرانت شستشو ده ؛ که هر کجا دردی است، بر آن درمان و هر کجا زخمی است ، مرهم و هرکجا ناامیدی است، امید و هر کجا نفرتی است، در آن عشق و پاکی را جای گزین نماید.
خدایا!! زمین تنگ است و آسمان دلتنگ ؛ بر من خورده نگیر ، اگر نالانم .
نوروز ! نماد جاودان, نو شدن و تجدید جوانی, جهان کهن است ، پس راز نو شدن را باید کشف کرد و دانست و گرنه بهار فقط یک فصل تکراری است، اگر نتوانیم فکر و اندیشه خود را نو کنیم. چه زیباست درس آموختن از طبیعت و بهاری شدن با تمنای استجابت دعای پر محتوای « حول حالنا الی احسن الحال ».
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش اندیشه های نو و کردار نو و فرصتی برای اتخاذ تصمیم های نو برای ساختن آینده‌ای بهتر و روشن تر است ، آینده ای که همه امید داریم و تلاش می‌کنیم تا بهتر از گذشته رقم بخورد. خداوند قادر متعال را بی نهایت شاکریم که فرصتی عنایت فرمود و حلول سالی را که آغاز قرنی جدید است به ما ارزانی داشت ، تا با توجه به تجربیات تلخ و شیرین سال گذشته و بهره‌گیری از تهدیدات و تنگناهای گذشته و پیش رو و تبدیل آنها به فرصت‌های مغتنم ، برای کسب موفقیت در آغاز سال نو عهد ببندیم تا با وحدت و همدلی و نگاه دلسوزانه به مدیریت شهری، کمر همت ببندیم و تلاش و کوشش مضاعف را برای خدمتگذاری مجدانه و خالصانه سرلوحه ی کار خود قرار دهیم تا بتوانیم جایگاه واقعی شهر زیبای اسفدن را تثبیت نماییم.

هر چند پرونده یک سال تلاش و کوشش و خدمتگزاری را می بندیم ، لیکن آغاز سال جدید را برای دو چندان کردن انگیزه خدمت رسانی به شهروندان فهیم اسفدن نظاره‌گر هستیم.
و تلاش می‌کنیم در سال جدید با بهره گیری از جمیع امکانات و تجهیزات و توان فکری و جسمی نیروهای خدوم شهرداری و استفاده از راهکارها و راهنمایی های ارزشمند شهروندان عزیز با پشتیبانی اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، در راستای تحقق اهداف و برننامه های مدیریت شهری در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی و حرکت در مسیر تعیین شده تمام تلاش خود را به کار ببندیم.
بهترین ها را هرچه هست، برای شما آرزو می نمایم .
بهارتان قرین شادی و آرامش .
شاد و سربلند باشید .

اسداللهی شهردار اسفدن

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري :30007650002519

تلفن شهرداری :3-32583901-056

فکس :32583903-056

پست الکترونیک : info@esfeden.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان قاینات-شهر اسفدن-خیابان شهید مطهری- مطهری13

بازدید امروز194
بازدید دیروز259
بازدید هفته992
بازدید ماه453
کل بازدید219311