شهرداری اسفدن در نظر دارد به استناد مصوبه شماره 38 مورخه 99/10/17 شورای اسلامی شهر نسبت به فروش یک قطعه زمین مسکونی  و دو قطعه زمین تجاری واقع در شهر اسفدن از طریق مزایده عمومی کتبی اقدام نماید.

متقاضیان می توانندجهت دریافت اسناد مزایده بر روی لینک های زیر کلیک نمایند.

آگهی مزایده عمومی کتبی

شرایط شرکت در مزایده

فرم پیشنهاد

فرم تعهد نامه پیشنهاد دهنده
🏆🏆تیم والیبال #شهرداری_اسفدن قهرمان مسابقات #جام_نوروز شهرستان زیرکوه شد.

🔷در دیدار پایانی و فینال این مسابقات دو تیم شهرداری اسفدن و فروشگاه عزیزی به مصاف هم رفتند که پس از ۵ ست نفس گیر تیم شهرداری اسفدن با نتیجه ۳_ ۲ برنده و قهرمانی را از آنِ خود کرد.

🔶همچنین در دیدار رده بندی تیم های شهرداری آبیز و خشکبار و زعفران وندی با هم به رقابت پرداختند که این دیدار با نتیجه ۳_۰ به سود خشکبار و زعفران وندی خاتمه یافت و بدین ترتیب این تیم مقام سوم این دوره از مسابقات را به دست آورد.

🔷 در مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور جمعی از مسئولین از تیم های برتر تجلیل به عمل آمد 


#پیام_تبریک

بار الها! دلهایمان را چنان در زلال رحمت بیکرانت شستشو ده ؛ که هر کجا دردی است، بر آن درمان و هر کجا زخمی است ، مرهم و هرکجا ناامیدی است، امید و هر کجا نفرتی است، در آن عشق و پاکی را جای گزین نماید.
خدایا!! زمین تنگ است و آسمان دلتنگ ؛ بر من خورده نگیر ، اگر نالانم .
نوروز ! نماد جاودان, نو شدن و تجدید جوانی, جهان کهن است ، پس راز نو شدن را باید کشف کرد و دانست و گرنه بهار فقط یک فصل تکراری است، اگر نتوانیم فکر و اندیشه خود را نو کنیم. چه زیباست درس آموختن از طبیعت و بهاری شدن با تمنای استجابت دعای پر محتوای « حول حالنا الی احسن الحال ».
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش اندیشه های نو و کردار نو و فرصتی برای اتخاذ تصمیم های نو برای ساختن آینده‌ای بهتر و روشن تر است ، آینده ای که همه امید داریم و تلاش می‌کنیم تا بهتر از گذشته رقم بخورد. خداوند قادر متعال را بی نهایت شاکریم که فرصتی عنایت فرمود و حلول سالی را که آغاز قرنی جدید است به ما ارزانی داشت ، تا با توجه به تجربیات تلخ و شیرین سال گذشته و بهره‌گیری از تهدیدات و تنگناهای گذشته و پیش رو و تبدیل آنها به فرصت‌های مغتنم ، برای کسب موفقیت در آغاز سال نو عهد ببندیم تا با وحدت و همدلی و نگاه دلسوزانه به مدیریت شهری، کمر همت ببندیم و تلاش و کوشش مضاعف را برای خدمتگذاری مجدانه و خالصانه سرلوحه ی کار خود قرار دهیم تا بتوانیم جایگاه واقعی شهر زیبای اسفدن را تثبیت نماییم.

هر چند پرونده یک سال تلاش و کوشش و خدمتگزاری را می بندیم ، لیکن آغاز سال جدید را برای دو چندان کردن انگیزه خدمت رسانی به شهروندان فهیم اسفدن نظاره‌گر هستیم.
و تلاش می‌کنیم در سال جدید با بهره گیری از جمیع امکانات و تجهیزات و توان فکری و جسمی نیروهای خدوم شهرداری و استفاده از راهکارها و راهنمایی های ارزشمند شهروندان عزیز با پشتیبانی اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، در راستای تحقق اهداف و برننامه های مدیریت شهری در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی و حرکت در مسیر تعیین شده تمام تلاش خود را به کار ببندیم.
بهترین ها را هرچه هست، برای شما آرزو می نمایم .
بهارتان قرین شادی و آرامش .
شاد و سربلند باشید .

اسداللهی شهردار اسفدن

 🔰خسارت‌ ۱۰۰ میلیون تومانی طوفان به گلخانه شهرداری اسفدن

🔸️بر اثر وزش باد شدید دقایقی پیش طوفان خسارت جدی به گلخانه شهرداری اسفدن وارد کرد.نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري :30007650002519

تلفن شهرداری :3-32583901-056

فکس :32583903-056

پست الکترونیک : info@esfeden.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان قاینات-شهر اسفدن-خیابان شهید مطهری- مطهری13

بازدید امروز97
بازدید دیروز216
بازدید هفته578
بازدید ماه4704
کل بازدید208545