۸۰ درصد اعتبار مورد نیاز تکمیل سالن چند منظوره ورزشی اسفدن تامین شده است

  • تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۴/۲۳
  • دسته بندی : اخبار
  • نظرات : 0

۸۰ درصد اعتبار مورد نیاز تکمیل سالن چند منظوره ورزشی اسفدن تامین شده است. نماینده مردم شریف شهرستانهای قاینات و زیرکوه در دیدار امام جمعه جدید شهر اسفدن  که عصر امروز جمعه ۲۳ تیرماه و بعد از نماز جمعه در شهر اسفدن برگزار شد گفت: چندین بار خدمت اعضای شورا رسیدیم و اعضای شورا دغدغه هایی داشتند. وی با اذعان به اینکه در حق اسفدن ظلم و اجحاف شده گفت: سالن نیمه کاره ی در اسفدن داشتیم که با اعتباری که از سوی نماینده و استاندار خراسان جنویی گذاشته شده است ۸۰ درصد ظرفیت سالن ورزشی اسفدن تکمیل خواهد شد . وی همچنین افزود: ۲۰ درصد باقی مانده نیز در اعتبارات امسال گذاشته شده است. وی خطاب به مدیران شهری گفت: از بابت تکمیل و تجهیز سالن هیچگونه نگرانی نداشته باشند.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی همچنین در مورد مشکلات حوزه ی بهداشت و درمان اظهار داشت: توفیق داشتیم وزیر بهداشت را به اسفدن بیاوریم تا مشکلات و نارسایی های این حوزه را از نزدیک مشاهده کنند . وی گفت: ارتقاء مرکز جامع آرین شهر و اسفدن به بستر در دستور کار و اولویت کاری قرار گرفته است.

سلمان اسحاقی در ادامه خاطر نشان کرد؛ پیگیریهایی انجام شده تا مشکل نهر جاری اسفدن از محل ۳۰هزار میلیارد تومانی که به قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) تخصیص یافته تامین اعتبار شود. وی گفت: مصوبه اسفدن در این مورد اخذ شده است.

حجت الاسلام صادقی امام جمعه اسفدن نیز در ادامه ضمن تبریک ایام ولایت و خوش آمدگویی از زحمات نماینده ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اسفدن تقدیر و تشکر نمود و گفت: مردم مستحق خدمت هستند و از مسئولین خواست قدر این فرصت که در اختیار آنها گذاشته شده است را بدانند .

لازم به یادآوری است مهندس زینلی شهردار اسفدن نیز در این دیدار گفت: شهرداری ساختمان مستقل ندارد و همچنان مستاجر است.وی از نماینده مردم قاینات و زیرکوه خواست تا شهرداری را جهت تکمیل این پروژه یاری رسانند

  نظرات