سید کمال الدین میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و هیئت همراه از روند پیشرفت مصوبات سفر استاندار به شهر اسفدن بازدید کرد.

وی پس از ورود به شهر اسفدن از پروژه ی احداث پارک جنگلی بازدید نمود.در ابتدا شهردار اسفدن گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص پروژه ارائه نمود و گفت از محل اعتبارات سفر دکتر نوبخت به استان  مبلغ 560 میلیون تومان به این پارک اختصاص یافته است.

شهردار اسفدن در ادامه افزود: 1450 متر جدول گذاری ، 1600 مترمربع کف سازی و محوطه سازی،اسفالت مسیر اصلی پارک،نصب مجموعه پلی اتیلن،ست ورزشی، تامین روشنایی ،نصب مخزن زباله و سکوی نشیمن از اقداماتی است که در این پارک انجام خواهد شد.

اسداللهی ضمن ابراز امیدواری برای بهره برداری این پارک برای عید نوروز99  خاطر نشان کرد:مساحت این پارک 5/6 هکتار است که قبل از تاسیس شهرداری حدود 50 درصد درختکاری شده است.

 میرجعفریان از شعبه برق اسفدن نیز بازدید کرد که در جریان روند اقدامات انجام شده قرار گرفت.

مهندس خسروی رئیس امور برق قاین گفت: تجهیزات و لوازم رفع خاموشی خریداری شده و نیروی این مرکز آموزشهای لازم را گذرانده است .

وی گفت: یک دستگاه خودرو برای این شعبه اجاره کردیم و تجهیزات لازم بر روی ان نصب شده است

خسروی در ادامه گفت ; برای فعال شدن خدمات برق در دفتر پیشخوان اسفدن هماهنگی های لازم صورت گرفته تا مردم برای خدمات خرید و پس از فروش بتوانند در اسفدن اقدام کنند.

وی اظهار داشت: این پروژه هم اکنون آماده خدمات رسانی به شهروندان اسفدن می باشد

معاون استاندار در ادامه از سالن چندمنظوره ورزشی اسفدن بازدید کرد و ضمن گلایه از روند کند این پروژه گفت: دولت یک میلیارد و صد میلیون تومان اعتبار ابلاغ کرده اما اداره ورزش و جوانان که متولی کار هست اقدامی انجام نداده است.

دکتر قطبی سرپرست معاونت توسعه امور ورزش گفت: امسال  یک میلیارد یکصد میلیون تومان اعتبار مصوب داشته که تا این لحظه 225 میلیون تومان تخصیص داشته که مطالبات پیمانکار برای اجرای سوله پرداخت شده است و در ادامه با تخصیص اعتبار عملیات  تکمیلی اجرا خواهد شد

شایان ذکر است در تابستان 98 سوله ورزشی اسفدن با اعتبار بالغ بر 800 ملیون تومان نصب و تحویل شده است 

بازدید از زمین چمن مصنوعی ، بازدید از گلخانه شهرداری و همچنین بازدید از واحد های اداری شهرداری اسفدن از دیگر برنامه های دیروز ایشان بود.

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري :30007650002519

تلفن شهرداری :3-32583901-056

فکس :32583903-056

پست الکترونیک : info@esfeden.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان قاینات-شهر اسفدن-خیابان شهید مطهری- مطهری13

بازدید امروز37
بازدید دیروز162
بازدید هفته379
بازدید ماه2061
کل بازدید96295