بهسازی آیلند بلوار ولایت

لوله کشی آب و نصب شیر در گلزار شهدا و آرامستان

خرید500 اصله نهال و غرس در سطح شهر و ...

 تعمیر و راه اندازی و نصب چلچراغ روشنایی در سطح شهر

عیب یابی و تعویض لامپ برج های نوری میادین

نصب پارچه در ایام ا... مبارک دهه فجر

 

 دومین جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز 97 شهرداری اسفدن با محوریت برنامه های پیشنهادی کمیته های ستاد صبح امروز شنبه پنجم اسفند ماه در دفتر شهردار برگزار گردید.مهندس اسداللهی در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم و تشکر از اقدامات صورت گرفته هدف از برگزاری این جلسه را فراهم آوردن شرایط مطلوب برای مسافران و میهمانان نوروزی عنوان کرد و افزود:امیدواریم با اقداماتی که صورت گرفته و در دست اقدام می باشد نوروز متفاوتی را برای شهروندان و میهمانان نوروزی رقم بزنیم.در ادامه هر کدام از مسئولین کمیته های ستاد به ارائه گزارش از فعالیت ها و اقدامات انجام شده و بیان نظرات و پیشنهادات خود در این خصوص پرداختند.کارشناسان دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی به منظور ارزیابی عملکرد حوزه های مختلف شهرداری و خدمات ارائه شده به شهروندان صبح امروز از شهرداری اسفدن بازدید کردند. آنها حوزه های مختلف شهرداری را ارزیابی نموده و مسائل و ارشادات لازم را در راستای ارتقای سطح خدمات رسانی به کارشناسان شهرداری ارائه نمودند.عمليات زيرسازي وآسفالت 28هزار مترمربع از معابر خاكي شهر اسفدن به پايان رسيد.شهردار اسفدن با بيان اين خبر گفت:باهدف بهبود وتسهيل در عبور ومرور ساكنين شهرك انقلاب ،ابوذر و رضويه ، زيرسازي وآسفالت تعدا 16 خيابان با متراژ تقريبي 28 هزار مترمربع انجام شد.
مهندس اسداللهي در ادامه خاطر نشان كرد؛در اين فاز زيرسازي وآسفالت خيابانهاي شهريار1 و4 – ولايت 36 – مطهري 9 – خيابانهاي شقايق و نيلوفر با اعتبار2410 ميليون ريال از محل بند هـ تبصره 6 قانون بودجه 96 و اعتبارات جاري شهرداري تامين گرديده است.
شهردار اسفدن در پايان افزود خيابان عطارشرقي-شهريار2 - رجايي 7و9 زيرسازي شده اما بدليل اصلاح شبكه ي آب شرب در فاز دوم آسفالت خواهدشد.به گفته ي وي در صورتيكه اصلاح شبكه آب شرب توسط آبفاي شهري تا پايان سال انجام شود اين شهرداري آمادگي آسفالت اين معابر را نيز دارد.
طرح تفصيلي شهر اسفدن در كميسيون ماده 5 تصويب شد. شهردار اسفدن با ذكر اين خبر گفت:  تهيه ي طرح تفصيلي اسفدن در سال 94 در دستور كار قرارگرفته و پس از رفع نواقص وضع موجود وكنترل موارد متعددي كه در طرح جامع با وضع موجود مغايرت داشت و تشكيل كارگروه هاي تخصصي و ارائه به كارگروه امور زيربنايي استان نسبت به رفع موارد اقدام و نهايتا در جلسه ي آذرماه 96 كميسون ماده 5 استان به تصويب رسيد.
مهندس اسداللهي در ادامه خاطر نشان كرد طرح تفصيلي شهر اسفدن پس از تاييد و ابلاغ از سوي شوراي عالي معماري و شهرسازي كشور قابليت اجرايي خواهد داشت.نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري :30007650002519

تلفن شهرداری :3-32583901-056

فکس :32583903-056

پست الکترونیک : info@esfeden.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان قاینات-شهر اسفدن-خیابان شهید مطهری- مطهری13

بازدید امروز22
بازدید دیروز93
بازدید هفته300
بازدید ماه733
کل بازدید75706