به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اسفدن برنامه رادیویی شهر به شهر که با حضور در شهرستان های خراسان جنوبی به بررسی مشکلات آن شهرستان با حضور مسئولین میکند سه شنبه هفته اینده (96/07/04) مهمان مردمان شهر اسفدن خواهد بود.

در این برنامه ، یک گروه برنامه ساز به شهرهای مختلف استان سفر می­کنند . با حضور مردم و مسئولان شهر در یک مکان عمومی ، یک میزگرد رادیویی برگزار می­گردد . تریبون آزاد برای مردم حاضر در جلسه پیش بینی شده و مردم سؤالات خود را به صورت مستقیم از مسئولان می پرسند و مسئولان نیز به سؤالات آنان پاسخ میدهند.

هدف از تولید برنامه شهر به شهر « معرفی توانمندی­ها و بیان مشکلات شهرهای استان خراسان جنوبی در حوزه های مختلف اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی با حضور مردم و مسئولین » است که در نهایت منجر به « ایجاد اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان ، امیدآفرینی ، بیان واقعی مشکلات و پیگیری برای رفع آنها » خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اسفدن برابرهماهنگی های انجام گرفته و اعلام قبلی، مراسم قرعه کشی مسابقه اصول شهروندی شهرداری صبح امروز در محل فرهنگسرای اسفدن برگزار شد.در این مراسم که جمعی از معتمدین شهر و شرکت کنندگان در مسابقه حضور داشتند پس از قرعه کشی آقای مرتضی امینی اصل فرزند محمد برنده جایزه  3میلیون ریالی ، خانم مطهره ابوالقاسمی فرزندمحمد برنده جایزه 2 میلیون ریالی وخانم فاطمه فامیلی فرزند محمدبرنده جایزه یک میلیون ریالی شدند. مهندس قربانعلی اسداللهی سرپرست شهرداری با اعلام این خبر گفت:جوایز برندگان در مراسم عید غدیر خم  اهدا خواهد گردید.

 آزمون اصول شهروندی در فرهنگ ایرانی با حضور 110 نفر شرکت کننده صبح جمعه 13مرداد در محل مسجد جامع شهر اسفدن برگزار شد.
شهردار اسفدن با اعلام این خبر گفت:بمنظور آشنایی هر چه بهتر شهروندان با حقوق شهروندی و ارتقاء سطح فرهنگ عمومی وبرابر اطلاع رسانی انجام شده از 14تیرماه روز "شهرداری ودهیاری" 300 جلد کتاب اصول شهروندی بین شهروندان توزیع شد و همزمان از متقاضیان شرکت در مسابقه در کتابخانه عمومی واعظ و کتابخانه ی فرهنگسرا ثبت نام بعمل امد   که تعداد 197 نفر در این مسابقه ثبت نام کردند.
مهندس اسماعیلی در ادامه افزود 110 نفر در آزمون مذکور شرکت نمودند که برابر بررسی های انجام شده و تصحیح اوراق تعداد 47 نفر به مرحله ی قرعه کشی راه یافتند.
شهردار اسفدن خاطر نشان کرد بزودی زمان ومکان قرعه کشی و اسامی افرادیکه به مرحله ی قرعه کشی راه یافتند از طریق پایگاه اطلاع رسانی وکانال تلگرامی شهرداری به اطلاع عموم خواهد رسید.
به گفته ی مهندس اسماعیلی به نفر اول  مسابقه 3میلیون ریال,نفر دوم 2میلیون ریال ونفر سوم یک میلیون ریال هدیه اعطا خواهد شد.

بمنظور ساماندهی و زیبا سازی منظر عمومی شهر و همچنین صرفه جویی مصرف آب در فضای سبز،عملیات عمرانی سنگ فرش بلوار امام رضا آغاز شد.

مهندس اسماعیلی شهردار اسفدن ضمن اعلام این خبر، اعتبار لازم جهت اجرای این پروژه را حدود600میلیون ریال عنوان کرد که از محل اعتبارات داخلی شهرداری پرداخت خواهد شد. وی در پایان گفت :عملیات اجرای این پروژه از امروز شروع و انشاءا... تا نیمه دوم شهریور امسال به پایان خواهد رسید.

 

 نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري :30007650002519

تلفن شهرداری :3-32583901-056

فکس :32583903-056

پست الکترونیک : info@esfeden.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان قاینات-شهر اسفدن-خیابان شهید مطهری- مطهری13

بازدید امروز24
بازدید دیروز79
بازدید هفته407
بازدید ماه1768
کل بازدید47648