عملیات بهسازی ، ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر سطح شهر از امروز آغاز و به طور کامل انجام خواهد گرفت.

مهندس اسداللهی شهردار اسفدن با اعلام این خبر و با اشاره به این مهم که بهسازی و لکه گیری آسفالت معابر از جمله مطالبات به حق شهروندان محترم می باشد افزود : این شهرداری با عنایت به برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در راستای رفع مشکلات شهروندان ، سهولت تردد و در جهت انجام تکالیف قانونی خود و همچنین جلب رضایت شهروندان اقدام به لکه گیری  آسفالت و ترمیم نوارهای حفاری در سطح شهر نموده است.شهردار اسفدن، با صدور پیامی فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی را به جامعه آتش نشانان تبریک گفت .

بسمه تعالی

بی شک شغل آتش نشانی یکی از مشاغل مهم و در عین حال سخت و مخاطره آمیز می‌باشد.

هفتم مهرماه روز جهادگران میدان حوادث و روز تجلیل از رشادت ها و دلاوری های مردانی از جنس ایثار و شهادت است؛ انسان هایی که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش دیگران می گذرند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان، از خدمات و زحمات آتش نشانان عزیز قدردانی نموده و امیدوارم که همواره پیروز، سلامت و سربلند باشید .

قربانعلی اسداللهی - شهردار۳۱ شهریور سالروز آغاز هفته دفاع مقدس؛ یادآور غرور ملی پایان ناپذیر مردم ایران گرامی باد.بمناسبت فرا رسیدن 7 مهر ، روز آتش نشانی و ایمنی از آتش نشانان شهرداری اسفدن در نماز جمعه این هفته شهر اسفدن تقدیر شد.جلسه هماهنگی در خصوص اصلاح قرارداد پرسنل قراردادی شهرداریها و موضوع شرایط بکارگیری نیروی موقت با حضور شهرداران استان و مسئولین منابع انسانی و کارگزینی ها در محل سالن جلسات شهرداری بیرجند برگزار شد.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی در این جلسه اظهار داشت: ساماندهی نیروهای قراردادی شهرداریها خواسته شهرداریها و پرسنل آن می باشد که امیدواریم به سرانجام برسد.

مهندس حلاج مقدم افزود: امسال با مشارکت همه شهرداری های استان، بانک اطلاعاتی جامع از نیروی انسانی شهرداریها در اختیار داریم و برای اولین دفعه در استان و کشور توانستیم احکام پرسنلی را به صورت واحد و یکپارچه تهیه کنیم.

وی با اشاره به اینکه با این اقدام خون تازه ای در رگ های نیروی انسانی شهرداری ها جاری می شود ادامه داد: عنوان قرارداد نیروهای قراردادی که مدرک کاردانی به بالا دارند اصلاح کرده و تغییر می یابد لیکن تبدیل وضعیت نیروها در دستور کار نمی باشد.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یادآور شد: چهار نوع قرارداد رسمی، پیمانی، موقت و کارگری در شهرداریها داریم که قرار است به استناد این بخشنامه قراردادهای کارگری واجد شرایط به قرارداد موقت تبدیل شوند.

حلاج مقدم در خصوص استفاده بهینه شهرداریها از شرایط ایجاد شده برای نیروهای قراردادی، شرکتی و با شرایط خاص ابراز امیدواری کرد.

شهردار بیرجند نیز در نشست شهرداران استان خراسان جنوبی اظهار داشت: امیدواریم با اجرای این بخشنامه و ساماندهی پرسنل شهرداری ها شاهد شکل گیری یک نظام صحیح مبتنی بر شایستگی در شهرداریها باشیم.

مهندس محمد علی جاوید خاطر نشان کرد: اربعین حسینی، موکب شهرداری با توفیقی که نصیب نیروهای شهرداری می شود همانند سالهای گذشته آماده ارائه خدمت به زائرین اربعین حسینی می باشد.

وی اذعان داشت: در سال گذشته تغییری در روند اعزام نیروهای موکب صورت گرفت و فقط از نیروهای خدمات شهری برای خدمات دهی بهتر استفاده شد.

شهردار بیرجند از تقدیر و تشویق موکب شهرداری بیرجند در سال گذشته توسط ستاد عتبات خبر داد و عنوان کرد: سال گذشته 10 نفر از نیروهای خدماتی شهرداری بیرجند و تعدادی نیز از سایر شهرداری های استان در این موکب حضور داشتند که لازم است اسامی افراد متقاضی به دفتر امور شهری استانداری و شهرداری بیرجند ارسال گردد.

 نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري :30007650002519

تلفن شهرداری :3-32583901-056

فکس :32583903-056

پست الکترونیک : info@esfeden.ir

آدرس : خراسان جنوبی - شهرستان قاینات-شهر اسفدن-خیابان شهید مطهری- مطهری13

بازدید امروز177
بازدید دیروز243
بازدید هفته913
بازدید ماه3093
کل بازدید53355